CF morning

CF morning

vidējas intensitātes rīta nodarbības

Vidējas intensitātes rīta nodarbības, kas palīdz ķermenim pamosties un pienācīgi sagatavoties gaidāmajai dienai. CF morning palīdz saglabāt un nostiprināt veselību, norūda organismu un uzlabo darbaspējas. Nodarbībās tiek iekļautas dažādas treniņu metodes, tajā skaitā izmantojot TRX piekares sistēmu un šīs nodarbības ir nepieciešama visiem, bet it īpaši tiem, kam ir mazkustīgs dzīves veids.                                                                          

/ Years

CF TRX

CF TRX

nodarbības ar TRX sistēmām

Nodarbības, kurās tiek izmantota TRX piekares sistēma sertificētu treneru vadībā. TRX piekares sistēma ir viens no jaunākajiem un efektīvākajiem treniņa konceptiem pasaulē. TRX sistēma attīsta lokanību, spēku, izturību, īpaši stabilitāti un dziļo muskulatūru. Uzlabojas arī locītavu stabilitāte un mobilitāte, stāja, samazinās traumu risks. Treniņa laikā tiek izmantots tikai un vienīgi sava ķermeņa svars.

/ Months

CF grupa

CF grupa

augstas intensitātes nodarbības

Augstas intensitātes funkcionālas nodarbības, kurās ir iekļauti dažnedažādi elementi, sevī apvienojot smagatlētiku, vieglatlētiku un vingrošanu! Nodarbība sākas ar pienācīgu iesildīšanos, pēc kura seko jaunu elementu apgūšana. Nodarbības otrajā pusē seko WOD (Workout of the day), pēc kura seko dziļās muskulatūras nostiprināšanas vingrinājumi, atsildīšanās un staipīšanās jeb streching.                                                                  

/ Months

On ramp

On ramp

jauno dalībnieku grupa

Jauno dalībnieku grupa jeb pamatkurss, kurā tiek apgūtas CF grupās izmantotās vingrojumu izpildes tehnikas paņēmieni. Lielākoties šajā grupā jaunajiem dalībniekiem tiek ielikti vispārējie pamati, lai pēc tam sekmīgi spētu darboties arī ar dažādiem pieliktiem svariem. Šajā grupā tiek aicināts ikviens, kurš pirms tam nav nodarbojies ar sportu vai arī pagājis ilgs laiks, kopš pēdējām fiziskām aktivitātēm.                                                           

/ Months

CF Level Up

CF Level Up

vidējas intensitātes nodarbība

Nodarbības, kurās tiek apgūti jauni kustību elementi un nostiprinātas jau esošās zināšanas, strādājot pie kāda konkrēta vingrinājuma tehniskā izpildījuma. Nodarbības paredzētas ikvienam interesentam, turklāt tās nenotiek tik intensīvā veidā, jo uzsvars tiek likts uz precīzu tehnikas izpildi. Nodarbības notiek ilgākā laika posmā (lielākoties 2 stundas) un tajā laikā tiek apgūtas līdz trīs jauniem vingrinājumiem.                               

/ Months

Open Gym

Open Gym

atvērta tipa nodarbības

Nodarbības, kuras laikā ikvienam ir iespējams trenēties pašam(-ai) individuāli, bez grupas un trenera līdzdalības, taču nepieciešamības gadījumā iespējama palīdzība arī no trenera puses jebkurā jautājumā. Šajās nodarbībās dalībniekiem ir iespējams izmantot visu sporta klubā esošo inventāru, tādējādi realizējot pirms treniņa sevis noliktos plānus un mērķus.                                                                                              

/ Months

Skip to toolbar