CF Liepāja tika dibināts 2013. gada 26.septembrī, taču pirmie oficiālie treniņi tika uzsākti 2013.gada oktobra mēnesī. Pirmās CF Liepāja nodarbības norisinājās Liepājas Olimpiskā centra trenažieru zālē un vieglatlētikas sektorā, kur norisinājās nodarbības no oktobra mēneša līdz aprīlim. Šajā laika posmā galvenos trenera pienākumus uzņēmās spēka un izturības sacensību “Pludmales Spēks 2013” uzvarētājs Reinis Garkalns, kurš četras reizes nedēļā darba dienas vakaros strādāja ar jaunajiem sportistiem. Samērā īsā laikā Reinim palīgos trenera nāca treneri Gundars Lauva, Kārlis Pļaviņš un Salvis Kovaļevskis, jo nodarbību apjoms turpināja pieaugt dēļ lielās intereses liepājnieku vidū.
Tuvojoties vasaras mēnešiem nodarbības no Olimpiskā centra pārcēlās svaigā gaisā – Liepājas pludmalē vai arī Daugavas stadionā. Šajā vasarā divi no CF Liepāja treneriem un tajā pašā laikā Elites sportistiem savas gaitas uzsāka Rīgā. Kārlis Pļaviņš joprojām sekmīgi darbojas “Crossfit Factory” sporta zālē kā viens no treneriem, bet tāpat trenera amatā sporta zālē “Crossfit Jugla” veic vēl viens liepājnieks Reinis Garkalns, daloties savā pieredzē ar rīdziniekiem. Līdz ar to treneru korpusā bija nepieciešami papildinājumi un tā arī notika – komandai pievienojās Elites klases sportists Jānis Putra, kurš šajā laikā bija paspējis uzkrāt pietiekami lielu pieredzi. Ik pa laikam trenerus aizstāja arī fiziskās sagatavotības treneris Mārtiņš Kozlovskis, kuram šis sporta veids nebūt nebija svešs.

 

Sākot no 2014. gada septembra mēneša CF Liepāja savas nodarbības turpināja jaunās telpās (Brīvības ielā 98), taču ne uz ilgu laiku, jo sportistu skaits turpināja pieaugt un līdz ar to arī prasības bija stipri augstākas.

 

2015. gada vasarā nodarbības, līdzīgi kā gadu iepriekš, notika Liepājas pludmalē vai Daugavas stadionā, bet sākot ar augusta mēnesi CF Liepāja ir atraduši sev mājīgas un gaumīgas telpas Pļavu ielā 17 (ieeja no Ezera ielas 58), kur vienlaicīgi iespējams trenēties aptuveni 30 sportistiem.

 

Šobrīd sporta klubā CF Liepāja aktīvi darbojas vairāk kā 100 biedri, kuriem iespējams izvēlēties sev tīkamāko treniņa veidu. CF Liepāja savā ikdienā piedāvā tādas treniņu programmas kā CF TRX, CF Morning, CF grupa, On ramp (domāts iesācējiem), Open Gym, CF Level Up, CF Run un citas programmas, turklāt pietiekami plašas ir arī nodarbību laika iespējas, jo treniņi notiek ne tikai darba dienas vakaros, bet arī rītos pirms došanās savās darba gaitās.
Skip to toolbar